pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Gorące tematy

  • 13 października 2021
  • wyświetleń: 10905

Kolizja kierującej bez uprawnień. Poszkodowany 3-latek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

We wtorek w Golasowicach wskutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych doszło do zderzenia dwóch osobówek. 39-letnia kierująca jadąc wraz z dzieckiem, uderzyła w tył poprzedzającego samochodu. Dodatkowo policjanci ustalili, że mieszkanka powiatu pszczyńskiego nigdy nie posiadała uprawnień do kierowania. O konsekwencjach wobec nieodpowiedzialnej matki zdecyduje sąd.

Kolizja w Golasowicach. Poszkodowany 3-latek - 12.10.2021 · fot. OSP Golasowice


12 października przed godziną 8.00 w Golasowicach na drodze wojewódzkiej 938 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak ustalili skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego, 39-letnia kierująca podróżowała wraz z 3-letnim synem. W skutek niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych kobieta najechała na tył poprzedzającego ją opla. Ponadto w trakcie wykonywanych czynności mundurowi stwierdzili u mieszkanki powiatu pszczyńskiego brak prawa jazdy. Kobieta nigdy go nie posiadała.

Na miejsce został skierowany zespół pogotowia ratunkowego, który zdecydował o potrzebie przeprowadzenia dalszych badań dziecku w rybnickim szpitalu.

Wobec kierującej policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu w związku ze spowodowaniem kolizji drogowej, a także jazdą pomimo braku uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo uszkodzony pojazd odholowano i zatrzymano dowód rejestracyjny. O konsekwencjach wobec nieodpowiedzialnej matki zdecyduje sąd.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj