• 18 października 2021
  • wyświetleń: 2403

Mistrzostwa Śląska w lasach kobiórskich. Medale dla UKS Avatar

W sobotę, 16 października na drodze leśnej między Radostowicami a Kobiórem wspólnie ze Śląskim Związkiem Kolarskim w pięknej jesiennej scenerii, Uczniowski Klub Sportowy Avatar współorganizował zawody o Mistrzostwo Śląska oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. "Avatarki" nie mogły przepuścić okazji do zdobycia medali!

Mistrzostwa Śląska w lasach kobiórskich. Medale dla UKS Avatar - 16.10.2021 · fot. UKS Avatar

W Młodziczkach Agata Sekta oraz Judyta Wloka zdobyły Mistrzostwo Śląska oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwo w Młodzikach. Dawid Szulik oraz Łukasz zdobyli wicemistrzostwo Śląska oraz 2 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach. W Juniorach Młodszych Franek Kocur oraz Kuba Jankowski zdobyli mistrzostwo Śląska.

- Dziękujemy właścicielowi terenu Nadleśnictwo Kobiór za zgodę i udostępnienie terenu.
Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie za pomoc techniczną. Leśnictwo Radostowice za udostępnienie terenu parkingowego. Force Bike Polska za vouchery. Rodzicom, kolegom oraz starszym zawodnikom za wolontariat w zabezpieczeniu zawodów. Gratulujemy wyników wszystkim zawodnikom. Gratulujemy naszym bardzo dobrej postawy, mimo okresu roztrenowania wszystkie pary stanęły na podium zawodów
- mówią trenerzy młodzieży z UKS Avatar.