pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 października 2021
  • wyświetleń: 3404

Oklejanie Samochodów w AutoGraph Studio Goczałkowice

Artykuł sponsorowany:

Oklejanie samochodów, czyli car wrapping to nie tylko reklama - to także zmiana koloru twojego samochodu, przyciemnianie szyb i lamp, zabezpieczenie lakieru foliami PPF. Potrzebujesz oklejenia twojego auta i chcesz, żeby wszystko wyglądało profesjonalnie? Zajrzyj do AutoGraph w Goczałkowicach-Zdroju!

AutoGraph Studio · fot. AutoGraph Studio


AutoGraph Studio oferuje:  • zmianę koloru twojego samochodu, dechroming,
  • przyciemnianie szyb i lamp,
  • zabezpieczenie lakieru foliami PPF,
  • projektowanie i wykonanie zindywidualizowanej reklamy na twoim pojeździe.


Gwarantujemy wysoką jakość materiałów, ponieważ wykorzystujemy wyłącznie produkty sprawdzonych producentów.

Więcej o naszych usługachZmiana koloru samochodu poprzez oklejanie jest alternatywą dla lakierowania i idealnym rozwiązaniem dla osób chcących uzyskać oryginalny wygląd swojego pojazdu. Oklejanie jest to nieinwazyjny i w pełni odwracalnym sposobem na zmianę koloru nadwozia samochodu. Auto można okleić w całości jednym kolorem, użyć kilku folii wyciętych w odpowiednie kształty lub zastosować folię zadrukowaną dowolną grafiką. Przyjdź i powiedz jakie masz oczekiwania, a na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Oferujemy bogatą paletę barw. Oklejanie samochodu to nie tylko zmiana koloru ale także zabezpieczenie lakieru!

Dechroming, czyli oklejanie chromowanych części samochodu z reguły na czarny połysk, bądź mat. Niegdyś osoby kupujące nowy samochód z salonu płaciły dodatkowe i to niemałe pieniądze za chromowane elementy nadwozia, które z reguły podkreślały te topowe, najbogatsze wersje modeli. Dziś wielu właścicieli aut decyduje się je pokryć czarną folią.

Przyciemnianie szyb i lamp - zwiększ prywatność i bezpieczeństwo w pojeździe i popraw wygląd auta. Przyciemnione szyby w samochodzie to nie tylko prestiżowy wygląd, zapewniają bezpieczeństwo ( ochronę przed szkodliwymi promieniami UV), dyskrecję a także minimalizują ryzyko wyblaknięcia i przebarwienia tapicerki. Dzięki foliom przyciemniającym w znaczący sposób można obniżyć temperaturę wewnątrz pojazdu i poprawić wydajność klimatyzacji. Nałożenie folii poprawia bezpieczeństwo. Szkło, na które została nałożona folia, staje się szkłem bezodłamkowym w przypadku rozbicia. Stosowane przez nas folie charakteryzują się doskonałą jakością oraz długą żywotnością

Zabezpieczanie lakieru foliami PPF - nie ma lepszej ochrony lakieru przed uszkodzeniami niż bezbarwne hydrofobowe i samoregenerujące folie PPF. Folia jest w 100 % transparentna co oznacza, że nie widzimy jej na oklejonych elementach. Doskonale sprawdza się na najbardziej narażonych na uszkodzenia elementach takich jak zderzaki, maska, błotniki, reflektory, lusterka czy też progi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabezpieczyć tą folią cały samochód.

Projekt i reklama na pojazdach - jeśli potrzebujesz zamieścić na samochodzie reklamę lub logo swojej firmy - pomożemy! Wykonujemy zindywidualizowane projekty, przedstawiamy je na wizualizacjach,a po akceptacji - profesjonalnie aplikujemy! Oklejanie pojazdów grafikami reklamowymi to technika, która zyskuje coraz większą popularność. Jej moc doceniają zarówno właściciele małych przedsiębiorstw, jak i wielkich firm. Wzrasta świadomość, że stosunek cen oklejania pojazdów do korzyści, jakie przynosi ta technika - przekłada się na doskonałą inwestycję. Promocja usług i towarów z wykorzystaniem mobilnej reklamy to nie tylko świetny zabieg marketingowy, ale także wizerunkowy. Oryginalny projekt to pewność, że reklama zwróci uwagę potencjalnych klientów i zapadnie w ich pamięć.

Nasza firma mieści się w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Szkolnej 138A.

Kontakt  • tel. 792 116 216,
  • kontakt@autographstudio.pl.


Zapraszamy do zapoznania się ofertą na stronie internetowej:
www.autographstudio.pl/

Bądź na bieżąco - zajrzyj na naszego Facebooka i sprawdź, jak działamy:
www.facebook.com/AutoGraphWrappingStudio/